Игрушка "Военный мотоцикл ТехноК"

   Новинкав категорії мотоциклів та іграшок серії "МІЛІТАРІ"!

  Зустрічайте трендовий байк   в нових,  актуальних кольорах. Тепер можна придбати ВІЙСЬКОВИЙ БАЙК для маленького героя, що захищає свою Вітчизну разом зі своїми батьками та старшими братами.

 

   Малюкам буде весело самостійно кататися на ньому, відчуваючи свою причетність до нашої армії. Широкі колеса мотоцикла зі вставкою забезпечують комфортну їзду в приміщенні та надворі. Також нашими інженерами розрахована оптимальна ширина керма, що дозволяє малечі майстерно керувати байком. Ручки на кермі виготовлені з м'якого та еластичного матеріалу. Якщо ж Ваша дитина втомилась – батькам буде легко переносити мотоцикл за спеціальну ручку, розміщену на "бензобаці". Вага мотоцикла дозволяє без зусиль мамі знести його по сходах, коли відсутня електроенергія і не працює ліфт.

 

   З новим байком можна влаштовувати не тільки перегони, а й баталії в дворах, а, отже, малюки будуть в захваті. Звичайно під пильним наглядом "військового командування", а, по сумісництву, батьків.

Прогулянки на свіжому повітрі з нашим байком відмінний активний вид дозвілля, що розвиває і тренує різні види м’язів та вестибулярний апарат,  як результат , покращує самопочуття та сон дитини.

 

   Для дітей від 2-ох років.

Товары в каталоге