Іграшка "Військовий транспорт ТехноК"

Сьогодні наші діти теж зі своїми батьками, дідусями та бабусями, зі всією Україною  мріють про велику ПЕРЕМОГУ. А для перемоги нам потрібна сучасна військова техніка.

 

Презентуємо іграшковий набір, що складається з військового автомобіля та квадрокоптера. Для руху по дорогах та по бездоріжжю в автомобіля міцна рама та великі колеса. Задні двері автомобіля відкриваються, в кузові можна перевозити не тільки відважних захисників, а й різні вантажі - зброю, боєприпаси та інше.

Квадрокоптер - зброя війни 21 сторіччя, поєднує в собі технологічність, красу та аеродинамічний дизайн. У великій з широким оглядом кабіні можна зручно розмістити іграшкового супер героя, що поспішає на розвідку чи атакує ворога. Квадрокоптер "ТехноК" обладнаний 4-ма колесами для пересування по землі. Чотири  гвинти та тематичні наліпки неодмінно сподобаються малюкам.

 

Швидкий та маневровий гелікоптер від ТехноК входить до складу військово-повітряних сил. Потужний гвинт та великі шасі надають іграшці стійкості. На фюзеляжі повітряна пташка несе бойові ракети. Кабіна  відкривається для пілота-привида.  Гелікоптер оздоблений яскравою патріотичною наліпкою.

 

Набір транспорту принесе море радості Вашому малюку. З ним дітвора придумає цікаві та захопливі ігри - проводити розвідку, атакувати, переслідувати та знищувати ворогів. І,неодмінно, перемагати!    

 

Виготовлені іграшки з безпечних та якісних матеріалів без запаху. Вони міцні та надійні.

Великий позашляховик - типовий "ALLROAD" з запасним колесом, прикріпленим до задніх дверей.  На машині великі колеса з яскравим протектором, що легко долають різні перешкоди. У салоні авто можна розмістити невеликі іграшки та взяти їх з собою у подорож. Цікавий динамічний дизайн позашляховика неодмінно приверне увагу дітвори до іграшки. Кольорова гама та яскраві наліпки додають грі особливого драйву – так діти уявляють себе супер героями.

 

Машини оздоблені кольоровою наліпкою "Доброго вечора, ми з України" на піксельному фоні.

Захисний колір хакі.

Іграшка для дітей від 3-х років.

 

Пакування: гвинтокрил прикріплений стяжкою на даху позашляховика (без сітки).

Пакування: квадрокоптер прикріплений стяжкою на автомобіль (без сітки).

Товары в каталоге